У КУП НАНУ відбулося засідання круглого столу «Кримінально-правові та криміналістичні засади протидії корупції»

11 Грудня, 2016

07 грудня  2016 р. до Всесвітнього дня боротьби з корупцією у стінах КУП НАНУ відбулося засідання круглого  столу  з кримінального права та процесу на тему: «Кримінально-правові і криміналістичні засади протидії корупції» під керівництвом Біленчука Петра Дмитровича (к.ю.н., професор кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ) та Сємакова Геннадія Семеновича (д.ю.н., професор кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ) та Наукового товариства студентів.
     Із вступним словом виступив Біленчук П. Б., який привітав учасників заходу, побажав плідної праці та подякував за те, що учасники змогли приєднатися до заходу.

Доповідачами на засіданні круглого столу були: Урденко О. Г., тема доповіді: «Протидія корупційним злочинам у кіберпросфері»; Семаков Геннадій Семенович виступив з доповіддю на тему: «Міжнародний  та національний досвід протидії корупції»; Борисюк В. І., що підняв питання актуальним проблемам  протидії корупції в органах державної влади.
     Також в обговорення питань круглого столу взяли участь студенти Наукового товариства студентів Київського університету права НАН України: Бондар Віталій, Поліщук Богдан, Бабак Дмитро, Бондар Вікторія, Бурлаченко Оксана, Проданюк Роман, Пишкович Максим.

Під час проведення підсумків, керівництвом заходу було відзначено, що теми доповідачів є актуальними на сьогодні та було здійснено комплексний аналіз функціонування корупції та відповідальності за корупційні дії.

Матеріал підготував:
голова НТС КУП НАН України,