У КУП НАНУ відбулося засідання круглого столу «Застосування санкцій проти Російської федерації: міжнародно-правові аспекти»

17 Жовтня, 2014

В рамках проведення святкування щодо відзначення Дня юриста 07 жовтня 2014 р. у Київському університеті права НАНУ відбулося засідання круглого столу на тему: «Застосування санкцій проти Російської Федерації: міжнародно-правові аспекти».
     Участь у круглому столі взяли студенти 4, 5, 6 курсів факультету міжнародних відносин КУП НАНУ. Організаторами та модераторами круглого столу виступили доценти кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства  – к.ю.н. Харчук Олександр Олександрович та к.ю.н. Мушак Наталія Богданівна.

Тематику наукової дискусії обумовила ситуація, що склалася довкола України, нагальна необхідність її аналізу та надання фахової оцінки студентами. Так, обговорення питання санкцій  спонукало студентів розглянути теми, пов’язані з: порушенням міжнародних зобов’язань стосовно України Російською Федерацією, введення санкцій України відносно Російської Федерації на національному та міжнародному рівнях, обмеження економічних відносин як комплексного впливу на державу-агресора, застосування норм міжнародного права, запровадження санкцій міжнародних організацій у відповідь на протиправні дії Російської Федерації.

Студенти проявили високий рівень обізнаності та схильність до критичного аналізу, що викликало плідну дискусію під час заходу.
      За результатами засідання круглого столу студентами факультету міжнародних відносин сформульовано висновки та основні положення щодо обговореної тематики: