У КУП НАНУ відбувся Брифінг до Дня Юриста «Актуальні питання діяльності юриста-міжнародника»

10 Жовтня, 2013

7 жовтня 2013 року на базі Київського університету права НАН України та за участю Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Брифінг до Дня Юриста «Актуальні питання діяльності юриста-міжнародника» участь в якому взяли провідні науковці, фахівці в галузі міжнародного права та порівняльного правознавства, а також студенти-міжнародники КУП НАН України та аспіранти з КНУ ім. Т.Г. Шевченка.
     Почесні гості КНУ ім. Т.Г. Шевченка були представлені у складі: Гріненко Олени Олексіївни – д.ю.н., старшого наукового співробітника відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка; Забари Ігора Миколайовича − к.ю.н., доцента кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Білоцького Сергія Дмитровича − к.ю.н., асистента кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інші.
     Захід був присвячений Дню Юриста, та сталв гарною можливістю наукового диспуту для молодих вчених, під час проведення якого, доцільно обговорити актуальні проблеми діяльності юристів-міжнародників та здійснити глибокий аналіз цих проблем з пошуком вирішення їх. Для студентської молоді є чудова можливість набути нових знань, які нададуть можливість орієнтуватися не лише в глобальних процесах міжнародно-правового розвитку сучасного світу, але й в процесі інтеграції України до європейського правового простору.