У КУП НАНУ відбувся День відкритих дверей

26 Квітня, 2014

26 квітня 2014 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти коледжів, які готують юристів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Гості університету – майбутні студенти та їх батьки – мали нагоду познайомитися з особливостями організації навчально-виховного процесу в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали бібліотеку, науково-криміналістичну лабораторію, мультимедійну аудиторію з вивчення іноземних мов, кабінет Студентського парламенту, етнографічну кімнату, тренажерну залу тощо.

Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, їхніми навчальними посібниками та найрізноманітнішими буклетами про досить насичене студентське життя в Університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з проректорами, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, представниками Студентського парламенту, зустрітися з керівництвом Університету.

Від імені ректора університету професора Ю.Л. Бошицького гостям була представлена концепція розвитку КУП НАНУ, перспективи розвитку та креативні проекти, в яких беруть активну участь студенти. Окремо була акцентована увага на Правилах прийому до КУП НАНУ у 2014 році. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

Декан юридичного факультету Бевз С.І., декан факультету міжнародних відносин Дей М.О., декан факультету заочної та дистанційної форм навчання Лісова К.С. презентували свої факультети та особливості їх функціонування. Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з університетської газети «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.