У КУП НАНУ відбувся День відкритих дверей

12 Жовтня, 2015

10 жовтня 2015 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти випускного курсу коледжів, які готують юристів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Гості університету – майбутні студенти та їх батьки – мали нагоду познайомитися з особливостями організації освітнього процесу та наукової роботи в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали наукову бібліотеку, лабораторію криміналістики, кабінет Студентського парламенту, етнографічну кімнату, тренажерну залу тощо.

Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, посібниками та підручниками, а також найрізноманітнішими буклетами про досить насичене студентське життя в Університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з ректором Юрієм Бошицьким, проректорами, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, представниками Студентського парламенту.

Окремо була акцентована увага на умовах прийому у 2016 році. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з університетської газети «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.