У КУП НАНУ відбувся майстер-клас Миколи Томенка

9 Лютого, 2016

На запрошення ректора, професора Ю.Бошицького у КУП НАНУ відбувся майстер-клас Народного  депутата України IV-VIII скликань, Заступника Голови Верховної Ради України 2008-2012 рр., Голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи  Миколи Томенка на тему: «Конституційний процес в контексті українського досвіду».

Микола Томенко під час зустрічі презентував навчальний посібник «Україна: історія Конституції», присвячений висвітленню питань історії розвитку українського конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення. Можна зазначити, що дана книга з аналізом конституційних документів характеризує суспільно-політичне життя на українських теренах, повні тексти «Пактів і конституцій…» Пилипа Орлика та Конституції незалежної України, є знаковим матеріалом для школярів, майбутніх  юристів і всіх, хто переймається проблемами державотворення.
      Понад 100 проектів, що в своїй основі несуть інформацію щодо історичних та культурологічних питань висвітлення незалежної України, є проектами, що розроблені Миколою Томенком.

Шостий рік поспіль одним із таких проектів є цікавий авторський проект «Український щорічник» або «Щоденник ділового українця», що  сприяє нам відкривати Україну. Цього року дане видання присвячене 25-річчю незалежної України.
     На завершення зустрічі від купівської родини у рамках загальноуніверситетського проекту «Доля моєї землі рушникова» Миколі Томенку студенти подарували вишитий рушник – старовинний оберіг генетичного коріння українського народу. Ознайомлення із сучасною матеріально-технічною базою університету сприяло започаткуванню подальших спільних проектів.

Зустріч була знаковою для майбутніх юристів, адже 2016 рік Указом  Президента України  № 63/2015 від 09.02.2015 р  оголошено роком М. Грушевського – видатного науковця, державотворця УНР.