У КУП НАНУ відбувся майстер-клас на тему: “Ораторське мистецтво як бізнес-комунікація” від Н.Серебрянникової

20 Вересня, 2017
    20 вересня 2017 на базі Київського університету права Національної академії наук України відбувся майстер-клас кандидата історичних наук, філолога, антрополога, тренера з риторики й ораторського мистецтва, члена «Європейської асоціації ділових жінок» Наталії Серебрянникової на тему “Ораторське мистецтво як бізнес-комунікація”.

На майстер-класі студенти ознайомилися з предметом риторики і галузями її застосування, загальними поняттями та структурою, основними напрямками взаємодії з аудиторією, навчилися трактувати жести й міміку співрозмовника, отримали знання про практичні техніки тілесних налаштувань на опонента.

Пані Наталя цікаво і ґрунтовно розповіла про структуру публічного виступу і, на прикладах з власного досвіду, виділила найбільш популярні проблеми під час презентації доповідача, що є надзвичайно важливим для студентів КУП НАНУ- майбутніх юристів і дипломатів.

mclas1s.jpg

mclas4s.jpg

mclas2s.jpg

Дуже приємним доповненням до основної частини виступу стало окреме зосередження уваги студентів на тайм-менеджменті.

Після завершення майстер-класу студенти мали можливість поставити питання, на які пані Наталя з радістю відповіла.

Відвідувачі майстер-класу були дуже зацікавлені й захоплені, адже всі методи, приклади та підказки перевірені багаторічною практикою найбільш відомих тренерів з ораторського мистецтва світу.

Студентський актив дуже вдячний організаторам заходу за можливість відвідати майстер-клас такого високопрофесійного рівня.

mclas3s.jpg
 mclas5s.jpg