У КУП НАНУ відбувся майстер-клас народного депутата України Тарасюка Бориса

2 Грудня, 2015

02 грудня 2015 у Київському університеті права Національної академії наук  України, у рамках реалізації концепції майстер – класів була проведена лекція народного депутата України, Заступника голови Комітету, голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, Міністра закордонних справ України (1998-2000 рр., 2005-2007 рр.) Тарасюка Бориса Івановича на тему «Особливості професійного зростання юриста – міжнародника».

На лекцію зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.
     Борис Іванович звернув увагу студентів університету на особливості професійного зростання юриста-міжнародника, розкрив формування юридичних компетенцій у майбутніх фахівців.
     Родзинкою заходу стало наведення практичних ситуацій із дипломатичного досвіду гостя.
     Після майстер – класу Борис Іванович змістовно та цікаво дав фахові відповіді на запитання студентів та викладачів.

На завершення зустрічі ректор КУП НАНУ, професор Юрій Ладиславович Бошицький вручив Борису Івановичу цінні подарунки.

Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректорові за організацію майстер-класу, проведеного паном Тарасюком.