У КУП НАНУ відбувся майстер-клас почесного ректора Київського університету права НАН України Шемшученка Юрія Сергійовича

11 Лютого, 2016

10 лютого  2016 у Київському університеті права Національної академії наук  України, у рамках реалізації концепції майстер – класів була проведена лекція доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії наук України та Академії правових наук України, почесного ректора Київського університету права НАН України, директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Шемшученка Юрія Сергійовича.
     На лекцію зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.

Юрій Сергійович розкрив особливості сучасного міжнародного космічного права та основні тенденції його розвитку, поняття, основні принципи та систему джерел сучасного міжнародного космічного права. Визначив предмет, об’єкт і зміст міжнародно-правового режиму космічного простору та небесних тіл. Окреслив коло суб’єктів, правовий статус міжнародного космічного права та космонавтів. Перерахував міжнародний і національний механізми реєстрації космічних об’єктів. Розповів про принципи діяльності держав по дослідженню і використанню космічного простору, включаючи Місяць та інші небесні тіла. І підкреслив про відповідальності у галузі міжнародного космічного права та запобігання техногенному забрудненню космічного простору.
     Почесний ректор змістовно та цікаво дав фахові відповіді на запитання студентів.

Студенти університету щиро вдячні пану Шемшученку за змістовну та цікаву лекцію.