У КУП НАНУ відбувся майстер-клас представників Асоціації адвокатів України

20 Листопада, 2016

В Київському університеті права НАН України  черговий раз зібралися найактивніші, найзацікавленіші в своїй професії студенти. Цього разу Асоціація адвокатів України прийшла до них з лекцією на тему: «Європейська конвенція про захист прав людини і основоположних свобод. Представництво в Европейському суді прав люлини».
     З вітальним словом до слухачів звернулася Віце-президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер в Адвокатській компанії «Маршаллер і партнери» Зоя Ярош. Як практикуючий адвокат, керівник адвокатської компанії вона закликала студентів вже сьогодні, не чекаючи отримання диплому, шліфувати свої вміння на майстер-класах,тренінгах, практиках. Адже обераючи співробітників ,роботодавець впершу чергу хоче бачити в претенденті на посаду фахівця, здатного швидко і якісно виконати покладені функції. Саме на таких майстер-класах здобуваються молоддю необхідні вміння.

Завідувач кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу д.ю.н Надія Армаш подякувала Асоціації адвокатів України за послідовне втілення в життя політики Асоціації – підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, підготовка молодого покоління юристів.
     Основним доповідачем майстер-класу виступила Віра Михайленко – адвокат, викладач, національний тренер Ради Європи з Європейських антидискримінаційних стандартів, тренер з прав людини.
     З 1997 року для України почалася епоха нових стандартів захисту основоположних прав та свобод. Держава вже змушена була зважати на стан захищеності прав своїх громадян під тиском міжнародного осуду зі сторони Європейського суду з прав людини. Поволі, застосування практики міжнародного суду при прийнятті рішень стало правилом хорошого тону, а вже сьогодні маємо звичку підкріплювати рішення національних судів витягами з рішень ЕСПЛ.

Впродовж лекції студенти знайомились з цікавими фактами про Европейський суд з прав людини, нюансами захисту прав Европейською конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод. Доповідь супроводжувалася інформативною презентацією, з якою всі охочі можуть ознайомитись у прикріпленому файлі вкінці цієї статті. Результатом суботніх навчань від Асоціації адвокатів України стала впевненість студентів КУП НАНУ у своєму майбутньому як висококласних фахівців, які здатні захистити права і інтереси своїх клієнтів не тільки на національному, а й на міжнародному рівні.

Конвенційний  механізм захисту  прав  людини:

доступ до Європейського Суду з прав людини та тлумачення КонвенціїI(презентація)

ДО ЗУСТРІЧІ НА НОВИХ МАЙСТЕР-КЛАСАХ 10 ГРУДНЯ В КУП НАНУ!