У КУП НАНУ відбувся майстер-клас старшого наукового співробітника Інституту Східно – Європейського права в Мюнхені Тіни де Вріз (Німеччина)

22 Листопада, 2013

У рамках концепції міжнародної діяльності університету відбувся майстер-клас старшого наукового співробітника Інституту Східно – Європейського права в Мюнхені Тіни де Вріз.

19 листопада  2013 року почесна гостя презентувала студентству та професорсько-викладацькому складу КУП НАНУ лекцію під назвою: «Гнучкість у бізнес контрактах та виклики у сфері практичної важливості».
     Пані де Вріз дала свою оцінку етапам укладення договору та наголосила на важливості проведення попередніх переговорів між сторонами та лінгвістичному аспекті, зокрема необхідності здійснювати юридичний аналіз застосовуваних термінів під час перекладу іноземних контрактів.
Хотілось би зазначити, що проблематика лекції викликала особливу зацікавленість серед слухачів.

Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректорові, професорові Ю.Л. Бошицькому за організацію майстер-класу старшого наукового співробітника Інституту Східно – Європейського права в Мюнхені Тіни де Вріз.

Прес-центр відділу
 міжнародних зв’язків і грантів