У КУП НАНУ відбувся майстер-клас судді Конституційного Суду України у відставці, кандидата юридичних наук Кампа Володимира Михайловича

27 Листопада, 2015

10 листопада 2015 року відбувся майстер-клас судді Конституційного Суду України у відставці, кандидата юридичних наук Кампа Володимира Михайловича на тему: Конституція України як правова основа європейських спільних демократичних цінностей: захисту гідності та прав людини, верховенства права і конституційної демократії
     Впродовж зустрічі обговорювалися питання теорії та практики застосування положень Конституції України 2004 р. та Європейської Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 р., рішень Європейського суду з прав людини і Конституційного Суду України.
     Основна увага була приділена розгляду практичних завдань, які студенти  самостійно виконували з метою поглиблення знань та формування навичок правового захисту європейських спільних демократичних цінностей в українських умовах. На конкретних матеріалах суспільно-правової практики розглядались питання захисту гідності та прав людини, верховенства права і конституційної демократії в Україні.

Кожному учаснику майстер-класу була надана можливість висловити свою думку з приводу тих чи інших обговорюваних питань, студенти отримали консультації з конкретних питань доктрини і практики європейської та української юстиції щодо захисту європейських спільних демократичних цінностей.
      На завершення майстер-класу були намічені плани подальшої співпраці.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!!!