У КУП НАНУ відбувся перший з серії майстер-класів Асоціації адвокатів України

24 Жовтня, 2016

22 жовтня 2016 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбувся перший з серії майстер-класів Асоціації адвокатів України на тему: “Адвокат в кримінальному процесі: особливості здійснення адвокатської діяльності на різних стадіях кримінального провадження”. Доповідачами виступили відомі адвокати міста Києва – Ібрагім Татієв, Леонід Шалімов та Іван Староста.
     Перед початком навчань до студентів з вітальним словом звернувся Президент Асоціації адвокатів України Олег Рачук. Він наголосив на важливості здобувати знання з різних джерел. Поєднання  теорії з практикою має позитивні наслідки, а отже отримання інформації «з поля бою», від безпосередніх учасників процесу для студентів може стати ще однією сходинкою до професії. Від Київського університету права Національної академії наук України гостей та студентів привітала завідувач кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу, д.ю.н. Надія Армаш.
     Першим лектором був адвокат Леонід Шалімов, який своїм нестандартним підходом до викладення матеріалу зміг не тільки пробудити напівсонне студентство суботнього ранку, але й тримати в тонусі всю аудиторію до останнього слова. Докази і доказування, наразі, це саме та тема, яку студенти знатимуть на «відмінно».
     Адвокат Іван Староста продовжив майстер-клас лекцією про практичні дії адвоката при вилученні майна під час обшуку. Вихід із тупікових ситуацій, подолання колізії норм та адекватне реагування на процесуальні порушення – безцінні поради майбутнім адвокатам.

На завершення своє бачення місця і ролі адвоката в кримінальному процесі як особи, яка відновлює природний ритм життя громадян, порушений вчиненням делікту, виклав адвокат Ібрагім Татієв. Пояснюючи молодому поколінню юристів глибинний зміст адвокатської діяльності, він використав асоціацію з філософією східного бойового мистецтва айкідо – сила нападаючого обертається проти нього – чим несамовитіше атака, тим із більшою швидкістю, силою та енергією вона руйнується. В тому ж полягає і майстерність адвоката – захищаючи свого підзахисного він має не стільки сам поводитись агресивно, скільки професійно використовувати надану опонентами інформацію на свою користь, вчинені ними помилки обертати проти них самих.

Цікаві враження, гігабайти професійної інформації, позитивні емоції. Кожен виступ супроводжувався аплодисментами студентів. Невимушено і корисно. Саме так, вдало, розпочалась річна серія майстер-класів Асоціації адвокатів України на базі Київського університету права НАН України. Попереду ще багато цікавого. Слідкуйте за анонсами!

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!!!!