У КУП НАНУ відбувся святковий концерт з нагоди Нового року та Різдва Христового

26 Грудня, 2013

25 грудня 2013 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбувся святковий концерт з нагоди Нового року та Різдва Христового.
     Студенти підготували вечір-привітання для професорсько-викладацького складу та працівників вишу.
     У вітальному слові ректор КУП НАНУ Ю.Л.Бошицький наголосив, що наш вуз – це університет майбутнього і окреслив подальший шлях розвитку вишу до підвищення якості європейської освіти в Україні. Ректор подякував всім працівникам університету за ефективну роботу у 2013 році і висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

У рамках загально університетської програми «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави», кращим студентам Київського університету права, які проявили себе у заходах університету, волонтерській роботі, конференціях всеукраїнського та міжнародного рівнів, було вручено подарункові комплекти підручників для допомоги у подальшому успішному навчанні. А всі присутні та учасники концерту отримали календарі та CD-диски з класичною музикою «18 шедеврів фортепіанної музики В.А.Моцарта», що були випущені до 18-річчя Київського університету права.

Студенти, які являються активними учасниками роботи центру культурно-дозвілевої діяльності університету, вітали всіх присутніх дотепними жартами, танцями та піснями, віршами, що були написані членами поетичного клубу університету. Зокрема, учасники команди КВК взяли безпосередню участь у створенні сценарію свята і виступили у ролі ведучих новорічного дійства. створивши загальну веселу атмосферу у залі.

Чарівними піснями вітали слухачів вокалісти університету Інна Майчук, Ольга Білецька, Марія Вінтонів, Володимир Стрельник, Ольга Корчагіна, Ярина Демків. Пісню-подарунок для вишу виконала завідувач центру культурно-дозвілевої діяльності, лауреат міжнародних конкурсів Катерина Коврик.

З яскравою, запальною самбою виступила учасниця танцювальної студії університету Валерія Едігер. Наприкінці концерту живим звуком здивували слухачів Денис Гордєєв, Сергій Кучер та Ольга Корчагіна, які виконали пісню на бас-гітарах.

У ролі Діда Мороза та Снігуроньки присутніх привітали президент студентського самоврядування Дарія Полінська та її перший заступник Владислав Попенко, які побажали всім працівникам Київського університету права доброго настрою, міцного здоров’я та щастя в Новому році.