У КУП НАНУ відбувся товаристський футбольний матч з міні-футболу, приурочений Міжнародному дню миру

24 Вересня, 2013

21 вересня на базі Київського університету права Національної академії наук України відбувся дружній матч з міні-футболу між студентами КУП НАНУ та командою волонтерів з Федерації всесвітнього миру.
     До учасників товаристського матчу з футболу, гостей університету, серед яких були присутні волонтери із Японії та Кореї, звернувся Юрій Бошицький, ректор, професор, заслужений юрист України,  почесний «Посол Миру». Він зробив  історичний екскурс відзначення Міжнародного дня миру в Україні та різних країнах світу.

Збірна футбольна команда волонтерів КУП НАНУ одержала перемогу  з рахунком 7:2.
Для учасників заходу, приуроченого Міжнародному дню миру волонтер із Японії провела практичний майстер-клас з виготовлення орегамі журавликів, який став символом зустрічі волонтерів із різних країн світу та регіонів України на базі КУП НАНУ. Проведення  майстер-класу супроводжувалося системою он-лайн.

Юрій Бошицький, ректор КУП НАНУ,  почесний «Посол Миру» та Михайло Ільїн, Голова правління Федерації всесвітнього миру вручили учасникам товаристського матчу сертифікати Федерації всесвітнього миру “Youth Ambassador for Peace” – молодіжний посол миру.

Довідка:
     Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй постановила щорічно святкувати цей день 21 вересня як «день глобального припинення вогню й насильства».
    День миру в Україні встановлений Указом Президента № 100 від 5 лютого 2002 року «Про День миру» і відзначається щорічно 21 вересня — в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Символом міжнародної солідарності всіх людей світу став Дзвін миру.

Матеріал підготувала
помічник проректора
з гуманітарної освіти та виховної роботи
Наталія Чернега