У КУП НАНУ відбувся цикл майстер – класів професора Вісбаденської школи бізнесу, Голови Українсько-німецької спілки юристів, пана Райнера Ведде (Німеччина)

6 Лютого, 2018

6 лютого 2018 р. у Київському університеті права Національної академії наук України відбувся цикл майстер – класів професора Вісбаденської школи бізнесу, Голови Українсько-німецької спілки юристів,  Голови Асоціації професорів, доктора юридичних наук, пана Райнера Ведде (Німеччина).
Слід зазначити, що же не вперше професор Ведде відвідує Київський університет права НАН України з метою проведення майстер- класів для студентів та професорсько-викладацького  складу вишу, тож і цей приїзд викликав аншлаг серед студентів, які  отримали можливість подискутувати стосовно питань, які торкались німецької правової системи, правового регулювання  господарських відносин Німеччини, реалізації угоди між Україною та Європейським Союзом як в Німеччині так і в Україні.

wedde1.jpg

wedde1a.jpg

wedde2.jpg

Кожному учаснику майстер-класу була надана можливість висловити свою думку з приводу тих чи інших обговорюваних питань, студенти отримали консультації з практичних питань доктрини і основ правового регулювання.
Уже 7 лютого естафету приймає Рівненський інститут Київського університету права НАН України, де буде продовжено цикл майстер-класів професора Ведде для студентів Рівненщини.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ