У Київському університеті права НАН України відбулася акція «Червона стрічка порозуміння»

2 Грудня, 2016

1 грудня 2016 року в стінах КУП НАН України була проведена акція «ЧЕРВОНА СТРІЧКА ПОРОЗУМІННЯ» в якій взяли участь студенти університету. Вона була проведена в Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Саме цією акцією прагнули нагадати студентам про хворобу, що заполонила ввесь світ та не дає спокою людям всієї планети.
     Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки ми на превеликий жаль змушені констатувати, що вона ще безсила перед цим недугом. До присутніх звернувся, студент третього курсу,  голова комітету спорту та волонтерства Шупік Дмитро, який наголосив, що масштаб цієї панацеї, цинічність і її підступність, досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини.

Символ боротьби зі СНІДом – червона стрічка, без неї зараз не проходить жодна акція. Студенти досить чуйно віднеслися до цього заходу та майже кожен поділився своєю небайдужістю закріпивши червону стрічку на своїх грудях та запалили свічки в знак солідарності до хворих на ВІЛ/СНІД.

Комітет інформації та пропозицій спільно з
комітетом спорту та волонтерства