У Київському університеті права НАН України відбувся дебют першокурсника

20 Листопада, 2015

Щорічно студенти КУП НАНУ яскраво і незвично святкують День студента. 2015 рік теж не став виключенням. 17 листопада перший курс представив себе у Дебюті першокурсника.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який акцентував увагу на тому, що студентство – це найкраща пора, коли можна розкрити свої таланти та креативні ідеї. Ректор закликав активно долучатися до загальноуніверситетських проектів, що діють у КУП НАНУ.

Студенти групи ПБ–11 продемонстрували свої таланти та презентували навчальні групи, супроводжуючи відео презентаціями. Феєрія вальсу у виконанні першокурсників створила атмосферу казки. Олена Давидова презентувала пісню Селін Діон “My Heart Will Go On”.

Студенти групи МП-11 презентували глядачам сучасний танець. Дмитро Поперечний продемонстрував гру на гітарі, виконавши пісню Скрябіна “Мовчати” та Ляпіса Трубецького “Воины света”. На святі панувала чудова тепла атмосфера. Кожен представив себе достойно та отримав задоволення від заходу.

За традицією учасники заходу зробили фото на довгу згадку.

Ельнара Джафарова,
 студентка І курсу