У Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей

5 Лютого, 2018
    03 лютого 2018 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей. До університету завітали випускники коледжів та загальноосвітніх навчальних закладів – потенційні абітурієнти, а також їх батьки.

З великим задоволенням гості нашого університету відвідали тематичні кабінети аграрного права імені В.І. Семчика та історії українського права ім. академіка М.П. Василенка, лабораторію криміналістики, цілий ряд унікальних музеїв: «Музей етнографії» з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України, «Музей контрафактної продукції (підробок) Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством», «Музей кібернетики», перлину музейної університетської галереї – Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, який створювався з метою формування стратегії, тактики і мистецтва оволодіння студентами знань, практичних навичок і вмінь застосування криміналістичної техніки, оформлення матеріалів для проведення криміналістичних експертиз, ознайомлення з тактикою й методикою проведення слідчих дій.

denvd1.jpg
denvd2.jpg

denvd3.jpg

Абітурієнти мали можливість ознайомитися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, інформацією про досить насичене студентське життя в університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з керівництвом університету.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор КУП НАНУ, професор Юрій Ладиславович Бошицький. Він розповів про університет, напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив університету. Також поінформував присутніх щодо умов набору на навчання до університету у 2018 році та за якими спеціальностями готують в університеті фахівців.

denvd4.jpg

denvd5.jpg

denvd6.jpg

День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів та коледжів оберуть саме Київський університет права НАН України під час вступної кампанії 2018 року.