У Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей

25 Квітня, 2015

25 квітня 2015 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти коледжів, які готують юристів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Гості університету – майбутні студенти та їх батьки – мали нагоду познайомитися з особливостями організації навчально-виховного процесу в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали бібліотеку, науково-криміналістичну лабораторію, мультимедійну аудиторію з вивчення іноземних мов, кабінет Студентського парламенту, етнографічну кімнату, тренажерну залу тощо.

Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, їхніми навчальними посібниками та найрізноманітнішими буклетами про досить насичене студентське життя в Університеті.
    Від імені ректора університету професора Ю.Л. Бошицького гостям була представлена концепція розвитку КУП НАНУ, перспективи розвитку та креативні проекти, в яких беруть активну участь студенти. Окремо була акцентована увага на Правилах прийому до КУП НАНУ у 2015 році. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з університетської газети «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.