У Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей

18 Лютого, 2017

18 лютого 2017 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей. До університету завітали випускники загальноосвітніх навчальних закладів, студенти коледжів – потенційні абітурієнти, а також їх батьки.

З великим задоволенням гості нашого університету познайомились з роботою наукової бібліотеки, відвідали тематичні кабінети аграрного права імені В.І. Семчика та історії українського права ім. академіка М.П. Василенка, лабораторію криміналістики, цілий ряд унікальних музеїв: «Музей етнографії» з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України, «Музей контрафактної продукції (підробок) Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством», «Музей кібернетики», перлину музейної університетської галереї – Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, який створювався з метою формування стратегії, тактики і мистецтва оволодіння студентами знань, практичних навичок і вмінь застосування криміналістичної техніки, оформлення матеріалів для проведення криміналістичних експертиз, ознайомлення з тактикою й методикою проведення слідчих дій.

Абітурієнти мали можливість ознайомитися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, інформацією про досить насичене студентське життя в університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з керівництвом університету та представниками Студентського парламенту.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор КУП НАНУ, професор Юрій Ладиславович Бошицький. Він розповів про університет, про напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив університету.

Проректор з наукової та науково-педагогічної роботи  Олена Василівна Чернецька поінформувала присутніх щодо умов набору на навчання до університету у 2017 році та за якими спеціальностями готують в університеті фахівців.

День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів та коледжів оберуть саме Київський університет права НАН України під час вступної кампанії 2017 року.

Прес-центр КУП НАНУ