У Київському університеті права НАН України відбувся конкурс вишуканості, гармонії, інтелекту та краси «Міс університет – 2013», приурочений Дню Києва

20 Травня, 2013

У рамках загальноуніверситетського проекту «Майбутнє України – в руках талановитої молоді»  16 травня 2013 у  Київському університеті права НАН України відбувся конкурс вишуканості, гармонії, інтелекту та краси «Міс Університет – 2013».  Уже п`ятий рік поспіль конкурс проходить, під особистим патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького.
     Юрій Бошицький – провідний фахівець у галузі інтелектуальної власності права і глибоко переконаний,  що виші повинні створювати умови студентам для виявлення та розвитку обдарованості, талантів майбутній фахівців, сприяти формуванню  гуманної особистості. Саме концепція педагогіки партнерства має місце під час проведення даного конкурсу, в якому реалізується особистість студента, глибше помітні патріотичні якості студентів: любов до Батьківщини,   любов до батьків,  гордість за  навчання у рідній Альма – Матер.

На святі краси, вишуканого смаку та гарного настрою за почесний титул змагалися вісім  прекрасних конкурсанток,  активних у громадській роботі та успішних у навчанні. Авторитетність  Київського  університету права НАН України була підтверджена присутністю провідних фахівців у галузі права, громадських діячів, представників посольств країн світу в Україні.   У якості спонсорів  та партнерів конкурсу виступили відомі компанії України та світу.
     Конкурс відбувався за чітко вимальованою моделлю Європейських конкурсів – відборів талантів молоді.

Назва проекту «Майбутнє України – в руках талановитої молоді» глибоко зворушила не байдужих до проблем майбутнього молоді й  провідних митців естради: Київська студія танцю Алли Духової «Тодес», Народний художній колектив Театр танцю «Модус – Ніка», відомий музичний етно-гурт АСТАРТА; Ольга ОшиткоПокутська Писанка, талановита співачка. Виконані професійні номери вище зазначених колективів стали прекрасною підтримкою для номінанток «Міс університет – 2013».

Слід зазначити, що в номінації  «Міс інтелект» конкурсантки висвітлювали найактуальнішу тему в суспільстві «Освіта як інструмент формування нового суспільства».

Для презентації дефіле «Діловий стиль» художник-модельєр Ірина Зайцева персонально розробила та подарувала колекцію вишуканого одягу для конкурсанток.
Щирі теплі привітання на адресу учасниць конкурсу висловили: Леся Парцхаладзе, «Міс Україна – 2004», випускниця КУП  НАНУ; Нікіфоров Артем, координатор Студентської ради м. Києва; Василь Бондарчук, відомий співак, кумир молоді України.

Оцінювали конкурсанток, їх таланти, рівень інтелектуальних здібностей, комунікабельність, сценічну майстерність і, звичайно ж, вроду високопрофесійне журі, а саме: Юрій Бошицький  – ректор, професор  Київського університету права НАН України, заслужений юрист України; Валерій Євдокимов – Президент Всесвітньої Асоціації Юристів, Сенатор-Міністр Міжнародного Парламенту Безпеки та Миру, Голова Союзу юристів; Юрій Сєдих –  почесний професор КУП  НАНУ, Посол миру,  Генерал-полковник,академік,  Президент Товариства дружби «Україна –Болгарія», голова асоціації «Міжнародне співробітництво національної спілки журналістів»; Красімір Недельчєв Мінчев – Надзвичайний та Повноважний посол Болгарії в Україні; Мустафаєв Аббас Алі – огли  – консул Посольства Азербайджанської Республіки в України; Професор Петро Христов – декан юридичного факультету Варненського вільного університету ім. Чорноризьця Храбра; Ірина Сисоєнко –  адвокат,  патентний повірений, партнер  юридичної компанії «Бабич, Сисоєнко та Партнери»; Ірина Зайцева – президент компанії МХТМ театру мод «Ангел» академік УАН , художник – модельєр генеральний продюсер фестивалю «Світ модних дітей». Продюсер всеукраїнських фестивалів моди, краси та дитячої творчості; Лариса Філліпова – директор компанніі «СПА Продукт Україна» – офіційне представництво TM «Care & Beauty Line в Україні»;  Нікіфоров Артем –  координатор Студентської ради м. Києва;  Платонова Оксана – директор кіно-модельного  агества « НЕО»»; Віталій Юхименко – народний артист України, художній керівник Київського вокально – хореографічного ансамблю «Україночка», лауреата міжнародної премії  ім. С.С. Гулака- Артемовського, лауреата премії ім. Т.Шевченка.

Найочікуванішою подією заходу стало вручення найвищого титулу конкурсу  «Міс університет – 2013» , який отримала Сіончук Юлія,  студентка 3 курсу. Крім того  титул «Міс університет – 2013» даною  студенткою було підкріплено ще й номінацією «Міс Фото».
     Запорожченко Аліна,  студентка 2 курсу,  здобула перемогу в номінації  «І Віце – Міс університет – 2013». Конкурсантки протягом підготовчого періоду відчули підтримку та щире ставлення. Саме ці риси характеру Аліни принципово вплинули на вибір її кандидатури в номінації «Міс дружба».
     «ІІ Віце-міс університет – 2013» отримала студентка 1 курсу  Соловйова Тетяна.
     Наступні номінації поважне журі визначило: «Міс чарівність» – студентка 2 курсу Клименок Юлія «Міс талант» – студентка 2 курсу Кукса Тетяна; «Міс інтелект» –  студентка 2  курсу Літвіненко Олександра; «Міс інтернет симпатія» – студентка 3 курсу Дімітрова Юлія; «Міс Глядацьких симпатій» –  студентка 1 курсу  Бабцова  Тетяна; «Майбутня зірка» – студентка  3 курсу Дімітрова Юлія; «Міс Гармонія» – студентка 2 курсу Кукса Тетяна.

Центр мистецтв Новий Український театр усіх конкурсанткок нагородив абонементом безкоштовного відвідування вистав театру протягом року у рамках проекту «Кроки до прекрасного», директор Союзу молоді «Київська Русь»  Святослав Лешик та Тимур Мазур подарували абонементи на безкоштовне відвідування фінтес кулібів «Тимур GYM».
     Захід проходив за підтримки ректора та поважних спонсорів.

Наталія Чернега
 Галина Шипіш