У Київському університеті права НАН України відбувся випуск бакалаврів, спеціалістів та магістрів денної форми навчання

26 Червня, 2013

За доброю традицією, напередодні Дня Конституції України, 25 червня 2013 року, у Великому залі Київської обласної державної адміністрації, відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам, спеціалістам і магістрам денної форми навчання напрямів підготовки «Правознавство» та «Міжнародне право» Київського університету права НАН України.
     На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України, відповідальний секретар комісії Конституційної Асамблеї  з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянин, професор Юрій Ладиславович Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Випускники 2013 року пройшли фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що були впроваджені у навчальний процес упродовж останнього навчального року, зокрема, введення до навчальних планів підготовки бакалавра авторського спеціального курсу академіка НАН України, почесного ректора КУП НАНУ, директора Інституту держави та права ім. В.М. Корецького Шемшученка Ю.С. «Космічне право», планів підготовки спеціалістів та магістрів спецкурсів з права Європейського Союзу, міжнародного морського права тощо. Було акцентовано увагу присутніх на тому, що усі напрямки діяльності університету були забезпечені належним чином і свідченням цього є відзнаки та нагороди, які ми отримали упродовж цього року. Зокрема, на Міжнародних виставках «Освіта і кар’єра-2012» ми вибороли гран-прі у номінаціях «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу» та «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».

Ректор зазначив, що особлива гордість університету – відмінники навчання, які отримали дипломи з відзнакою, таких сьогодні – 73 правознавці (18 – магістри, 30 – спеціалісти і 43 – бакалаври) та 11 бакалаврів-міжнародників.
     З теплими вітальними словами до випускників та присутніх звернулися почесні гості свята, почесні доктори КУП НАНУ: Дурдинець Василь Васильович – Радник Міністерства внутрішніх справ України, Генерал внутрішньої служби України, екс-Прем’єр-міністр України, заслужений юрист України; Сєдих Юрій Іванович – Президент Товариства «Україна-Болгарія», член Національної спілки журналістів України.
     Приємні слова-вітання лунали від Онищенка Олексія Семеновича – Академіка-секретаря відділення історії, філософії та права НАН України, генерального директора Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, академіка НАН України; Гриценка Анатолія Степановича – народного депутата України, Голови підкомітету з питань запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією; Коваленка Валентина Васильовича – ректора Національної академії внутрішніх справ, генерал-лейтенанта міліції, члена-кореспондента НАПрН України.

Серед почесних гостей – добрі друзі університету, ділові партнери: Петер Танєв – Перший радник Посольства Болгарії в Україні; Гела Думбадзе – представник Посольства Грузії в Україні; Янош Коллар – Консул Посольства Угорської Республіки в Україні; Ліхачов Віктор Віталійович – представник Посольства Російської Федерації в Україні; Якуб Форст-Баталья – Представник Посольства Австрії в Україні, директор Австрійського культурного форуму; Яцків Ярослав Степанович – директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, голова Українського міжнародного комітету з питань науки і культури, академік НАН України; Хмільовський Віктор В’ячеславович – Голова союзу підприємців України Чабанець Тетяна Миколаївна – директор філії Українського центру інноватики та патентно–інформаційних послуг Державного підприємства «Український інститут промислової власності»; Ониськів Михайло Миколайович – начальник Головного юридичного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України; Радомський Володимир Сергійович – патентний повірений України, начальник відділу товарних знаків «Євромаркпат»; Рудюк Володимир Петрович – директор Приватного підприємства  «СпортЕлітБуд»; Зайцева Ірина – президент компанії МХТМ театру мод «Ангел», академік УАН; Протоієрей Олександр Трифимлюк – перший проректор Київської православної богословської академії; Нікіфоров Артем, координатор Студентської ради м. Києва.

Науково-педагогічні працівники КУП НАНУ були зворушені промовою-подякою Гродського В.М., академіка Української академії наук, який говорив від імені всіх батьків випускників. Він побажав у подальшому професорсько-викладацькому складу КУП НАНУ на чолі з ректором Ю.Л. Бошицьким, щоб праця та вагомі досягнення були гідно оцінені державою.

Багато нинішніх випускників брали активну участь в олімпіадах, науково-практичних конференціях, конкурсах, розбудові студентського самоврядування. Кращі серед них були відзначені Подяками за відмінні успіхи в навчанні та активну участь у науково-дослідній роботі та громадському житті університету. Подяки і подарунки-комплекти юридичної літератури отримали: бакалаври – Кухаренко Ольга, Кулик Олена, Важеха Інна, Рубанка Юлія, Дєєв Олексій, Гаврилюк Христина, Гронь Роман, Дасюк Наталія, Дубчак Марія; спеціалісти – Крутень Андрій, Малюк Олександр; магістри – Бергельсон Катерина, Дроздович Ольга, Тимків Неля, Черніков Іван.
     Дипломи випускникам вручали ректор Ю.Л. Бошицький та почесні гості.

Після завершення урочистостей випускники та професорсько-викладацький колектив зробили фотографії на згадку про цю вагому в житті кожного випускника подію.

КУП НАНУ