У Київському університеті права Національної академії наук України відбулося урочисте віншування з нагоди Міжнародного дня 8 березня

10 Березня, 2015

Із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним  жіночим днем 8 березня присутніх привітав ректор, професор Юрій Бошицький.  На адресу славного жіноцтва професорсько-викладацького складу  КУП НАНУ, студентів, аспірантів надішли від ректора щирі вітання і слова впевненості, що славне жіноцтво й надалі з почуттям відповідальності, креативності буде успішно реалізовувати поставленні завдання в питанні надання якісних освітянських послуг, кваліфікованої допомоги майбутнім юристам.

На урочистостях були присутні іноземні гості: Радник Президента Грузії, секретар з іноземних справ Президента Грузії, пан Тенгіз Пхаладзе та Радник -Посланник Посольства Грузії в Україні, пан Георгій Закарашвілі.

Ексклюзивні офорти із зображенням університету Ю.Л.Бошицький  подарував поважним гостям із Грузії.
     Київський університет права НАН України має  освітянські угоди із 7 провідними вищими навчальними закладами Грузії.  На знак щирої поваги та дружби  між ВНЗ Грузії та України, напередодні Шевченківських днів студенти подарували іноземним гостям «Заповіт» Т.Г.Шевченка грузинською мовою .

До теплих вітальних слів приєднався Роман Панасюк, голова Ради трудового колективу, який висловив привітання прекрасному жіноцтву з нагоди Дня 8 березня.