У Львівському Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ відбулося відкриття виставки картин «Sapienti sat»

20 Квітня, 2015

18 квітня 2015 року  у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», що діє під патронатом ректора, професора Ю.Л. Бошицького у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України відбулося відкриття виставки картин відомого львівського митця,  Ковриги Леоніда Леонідовича «Sapienti sat».

Ректор Ю.Л. Бошицький,  звернувся до присутніх учасників виставки зі словами вдячності за надану можливість пізнати творчість львівського митця та відзначив, що загальноуніверситетський проект адресований тим, хто не байдужий до творів мистецтва.

Метою проекту є духовне збагачення і залучення студентської молоді та еліти Львівщини до перлин сучасного українського мистецтва, що сприяє вихованню національної свідомості, поглибленню духовності, збагачення ерудиції та формування вміння оцінити прекрасне.
     Учасники виставки мали можливість безпосередньо спілкуватися з неперевершеним творцем картин, представлених на виставці.

На урочистому відкритті виставки були присутні працівники Київського університету права НАН України, Рівненського інституту КУП НАН України, Львівського національного університету ім. І. Франка, Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, які висловили своє захоплення виставкою картин, а також подякували художника за надану можливість ознайомитися з чудовими творами мистецтва.
     Такі виставки мають великий вплив на культурне виховання суспільства, адже художнє мистецтво надає сили і наснаги, сповнює благодаттю.