У Міжнародному центрі КУП НАНУ (м.Львів) підготовлено фотовиставку, присвячену пам’яті В. М. Корецького

21 Лютого, 2017

В стінах Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України розміщено виставку фотокартин «Історія, сучасне та майбутнє КУП НАНУ», яка приурочена до 127-річчя з дня народження одного з найвидатніших діячів юридичної науки Володимира Михайловича Корецького.
     Вона вміщує в себе понад 30 експонатів, які влучно та глибоко окреслюють основні напрямки діяльності університету.
    З-поміж освітянської ниви, фотографії відображують ключові креативні проекти, які успішно функціонують в університеті завдяки ініціативи ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, зокрема: «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», «Кроки до прекрасного», «Пізнай свій край», «Відкрий свої долоні маленькій дитині» та ін.

Знаковим є той факт, що діяльністю університету цікавилися й очільники нашої держави, що втілено на світлинах. Також виставка містить низку фотографій із зображенням зустрічей з іноземними партнерами, відтворенням науково-практичних заходів, які повсякчас організовуються на базі університету та його структурних підрозділів, зокрема, в Рівному та Львові.
     Метою виставки є наближення громади Львівщини до освітнього, соціально-просвітницького, культурного і духовного життя нашого навчального закладу та його видатних здобутків та надбань.

Прес-центр КУП НАНУ