У Міжнародному центрі КУП НАНУ (м. Львів) завершено підготовку до візиту Надзвичайного і Повноважного посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня

20 Лютого, 2017

На запрошення ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького, Міжнародний центр правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи відвідає Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень.
    Метою візиту є ознайомлення пана посла з діяльністю структурного осередку університету, який дислокується у м. Львові, а також обумовлення перспективи співробітництва в освітній, наковій та культурній сферах.

Угорська Республіка однією з перших визнала державну незалежність України. Одразу після оголошення результатів Всеукраїнського референдуму, 3 грудня 1991 Угорщина встановлює дипломатичні відносини з Україною і перетворює Генеральне консульство Угорської Республіки в Києві на Посольство Угорської Республіки в Україні; це було перше посольство, яке відкрилося у столиці України після референдуму. 6 грудня 1991 — в урочистій обстановці в Маріїнському палаці підписано Договір про основи добросусідства та співробітництва; це був перший документ такого рівня, який підписала Україна. 24 березня 1992 — урочисто відкрите Посольство України в Угорщині, яке стало першим дипломатичним представництвом України за кордоном.
     З огляду на це, налагодження освітньо-культурного партнерства та започаткування нових напрямів співпраці з угорським послом є вкрай важливим та знаковим для нашого університету.

Довідка про Угорщину