У Міжнародному центрі КУП НАНУ в Ужгороді пройшло чергове засідання колективу

20 Лютого, 2016

Нещодавно на спільному засіданні адміністрації та департаментів Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ було детально обговорено та прийнято рішення з таких питань:
1.    Розроблення проектних пропозицій для подання на грантову підтримку облдержадміністрації.
2.    Підготовка до проведення ІІІ Регіонального Форуму прогресивної молоді.
3.    Схвалення концепції закарпатської школи проектного менеджменту.
4.    Підтримка Всеукраїнської школи з митного права, запланованої на 5-6 березня в м. Ужгород.
5.    Сприяння в організації роботи всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в Закарпатській області протягом квітня.
6.    Співорганізація VIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання», що пройде 21-23 квітня в Ужгороді.

З ініціативи ректора КУП НАНУ проф. Юрія Бошицького Міжнародний центр візьме участь у конкурсі проектів Закарпатської облдержадміністрації на 2016 рік, що допоможе залучити додаткове фінансування для реалізації завдань Центру.
     Задля інтеграції інститутів громадянського суспільства Закарпатської області Центр проводитиме ІІІ Регіональний Форум прогресивної молоді у співпраці з Благодійним фондом Богдана Гаврилишина, проект якого окреслив керівник департаменту молодіжної політики Микола Сюсько.
     Серед заходів Центру на 2016 рік учасники засідання запланували проведення школи проектного менеджменту та організаційну підтримку Всеукраїнській школі з митного права, про що доповідав керівник департаменту координації національних проектів Віталій Дячук.
     Координатор Центру Іван Полюжин також озвучив пропозицію долучитися до вже ХІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» та надати всебічну підтримку наявними можливостями у квітні цього року, що було підтримано колективом.

Серед інших питань присутні заслухали проміжний звіт оргкомітету VIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів. «Закарпатські правові читання» про виконану роботу в межах інформаційної кампанії.
     Окрім усього, під час засідання було ознайомлено з суттєвими поповненнями матеріально-технічної бази Центру.