У Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ презентована виставка Тамари, Романа та Володимира Оврахів

11 Травня, 2016

У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, у м. Львові на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України експонується виставка живопису видатної родини митців сучасності Тамари, Романа та Володимира Оврахів.
     Своїми роботами художники відкрили глядачам нову грань власного бачення гармонії навколишнього світу, краси барв і ліній.
    Поціновувачі мистецтва мають змогу насолодитися різними стилями та різнобарв’ям палітри презентованих робіт, зокрема: заворожуючими пейзажами, натюрмортами, урбаністичними картинами тощо.
     Відвідувачі Центру, споглядаючи роботи митців, мають нагоду віднайти для себе щось особливо цікаве та яскраве. Дана виставка передає глядачеві прагнення охопити весь спектр і повноту прекрасного.

Такі виставки дарують не лише естетичну насолоду, але й мають значний вплив на культурне виховання суспільства, сприяють духовному та культурному збагаченню особистості, адже мистецтво сповнює невичерпною енергією і безмежною внутрішньою силою та наснагою кожного з нас.
     Урочисте відкриття виставки «Подільські етюди» відбудеться 27 травня 2016 року в рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Напрямки реформування кримінального провадження в Україні: процесуальні та криміналістичні аспекти»!

Запрошуються усі бажаючі!