У Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ відбулося відкриття виставки «Подільські етюди»

30 Травня, 2016

У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, у м. Львові на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України відбулося урочисте відкриття виставки живопису видатної родини митців сучасності Тамари, Романа та Володимира Оврахів.
     Своїми роботами художники відкрили глядачам нову грань власного бачення гармонії навколишнього світу, краси барв і ліній.
     З привітальним словом до гостей заходу звернулися керівник Міжнародного центру Уляна Андрусів та проректор КУП НАНУ Володимир Бойко, які висловили слова вдячності одному з присутніх митців – Роману Овраху, а також його батькам – Тамарі та Роману Оврахам за надану можливість долучитись до прекрасного. Користуючись нагодою, організатори урочистостей засвідчили свою повагу та вдячність ректору КУП НАНУ, професору, заслуженому юристу України Юрію Бошицькому за запровадження та розвиток надзвичай важливого в умовах сьогодення унікального проекту та за можливість пізнати творчість митців Вінниччини.
     Метою проекту є духовне збагачення та залучення студентської молоді та еліти Львівщини до перлин сучасного українського мистецтва, що сприяє вихованню національної свідомості, поглибленню духовності, збагачення ерудиції та формування вміння оцінити прекрасне.

На урочистому відкритті виставки були присутні представники наукової еліти Київського університету права НАН України, Рівненського інституту права НАН України, Львівського національного університету ім. І. Франка, Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія», Львівського торговельно-економічного університету, Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, а також аспіранти та студентська молодь, які висловили своє захоплення від споглядання прекрасних картин.
     Поціновувачі мистецтва мали змогу насолодитися різними стилями та різнобарв’ям палітри презентованих робіт, зокрема: заворожуючими пейзажами, натюрмортами, урбаністичними картинами тощо.
      Кожен з присутніх, споглядаючи роботи митців, віднайшов для себе щось особливо цікаве та яскраве, оскільки експонована виставка передає глядачеві прагнення охопити весь спектр і повноту прекрасного.
     Такі виставки дарують не лише естетичну насолоду, але й мають значний вплив на культурне виховання суспільства, сприяють духовному та культурному збагаченню особистості, адже мистецтво сповнює невичерпною енергією і безмежною внутрішньою силою та наснагою кожного з нас.

Зав. міжнародного центру правових
та історико-політичних досліджень країн