У Посольстві Австрії в Україні відбулась зустріч ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні паном Вольфом Дітріхом Хаймом

17 Вересня, 2013

13 вересня 2013 року в Посольстві Австрії в Україні відбулась зустріч ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні паном Вольфом  Дітріхом Хаймом.
     Під час зустрічі сторони обговорили практичні кроки  подальшого співробітництва у наступному місяці, зокрема проведення 3 жовтня 2013 року презентації книги відомого австрійського юриста Ганса Кельзена, яка вперше в Україні видана українською мовою завдяки спільним зусиллям Київського університету права НАН України та Посольства Австрії в Україні.
     Крім того, було розглянуто питання щодо регламенту та змісту спільної  конференції «Актуальні проблеми юридичної освіти і науки», присвяченої першому виданню книги Ганса Кельзена. У рамках конференції буде, серед іншого, розглянуто вплив наукових здобутків відомого вченого-позитивіста на вирішення сучасних проблем юридичної освіти та трансформацію юридичного наукового світогляду.

Також сторони обговорили питання організації візиту в Україну професора Герберта Шамбека, відомого австрійського вченого-правознавця та політичного діяча, який за плечима має багаторічний досвід роботи президента австрійського парламенту 1988, 1992-1997 років, він є Почесним доктором права Папської католицького університету Чилі в Сантьяго де Чилі (1992 р.), Почесним доктором права в католицькому університету Америки в Вашингтоні, штат Колумбія (1995 р.), Почесним доктором права Карловського університету в Празі (1998 р.), Почесним доктором права у Вроцлавському Університеті (2000 р.), Почесним доктором Міжнародної академії філософії (IAR) в Ліхтенштейні (2002 р.), Почесним доктором богослов’я Папського богословського факультету в Університеті Бреслау (2002 р.), Почесним доктором юридичних наук в Університеті Пітешті (2006 р.), а також Почесним доктором Академії наук Болгарії (2010 р.). А у минулому році Київським університетом права НАН України професорові Герберту Шамбеку було присвоєно почесне звання “Doctor Honoris Causa”. Посол Австрії в Україні та ректор КУП НАНУ дійшли згоди, що візит науковця і політика такого високого рівня має завершитись майстер-класом професора Шамбека, проведення якого сторони запланували на 4 жовтня 2013 року в КУП НАНУ. Долучитись до цієї визначної події зможуть студенти, викладачі, науковці та почесні гості з числа відомих правознавців, громадських і політичних діячів України, представники іноземних закладів науки і освіти.

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків