У РІ КУП НАНУ проходить виставка фото робіт «Коли храми мовчать», присвячена 1025-річниці хрещення Русі» приватної колекції І.В. Вєтрова

5 Липня, 2013

З 27 червня 2013 року в стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України проходить виставка фото робіт «Коли храми мовчать», присвячена 1025-річниці хрещення Русі» приватної колекції І.В.Вєтрова.
Виставка проходила за сприянням Юрія Бошицького та в рамках загальноуніверситетського проекту: «Інтелектуальна власність Україні – перлини живопису для студентської молоді».

Відвідувачами виставки були: Володимир Хомко, міський голова міста Рівне; Олексій Губанов, заступник голови облдержадміністрації; Микола Яцюк, керуючий справами обласної ради; Григорій Таргонський, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації; Володимир Іващук, суддя Апеляційного суду Рівненської області; архієпископ Рівненський і Острозький Української Православної церкви київського патріархату  Іларіон; зарубіжні гості – Кароль Тілл, голова Адміралтійства округу Старе Место міста Кошице (Словаччина); доктор Юліус Пивоварський – ректор Вищої школи суспільної та індивідуальної безпеки “Apeiron”, м. Краків (Польща).

Прес-центр КУП НАНУ