У РІ КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів державного зразка

4 Липня, 2013

02 липня 2013 року у приміщенні Рівненського обласного музично-драматичного театру відбулася урочиста церемонія вручення дипломів державного зразка студентам Рівненського інституту Київського університету права НАН України. В урочистій святковій атмосфері відбулося вручення дипломів 95 випускникам-правникам Рівненського інституту КУП НАН України за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. Подія є знаковою не лише для випускників 15-го ювілейного випуску юристів РІ КУП  НАНУ, а й для Рівненщини в цілому, оскільки вона відбувалася у дні, коли держава відзначила День Конституції України та День молоді України, а до лав юристів Рівненської області та  м. Рівне  влилась  освічена, талановита молодь. Розділити хвилюючий, трішки сумний і водночас радісний момент разом із випускниками до зали театру завітали  поважні гості, викладачі, батьки,  друзі. Зважаючи на вагомий внесок РІ КУП НАНУ в розвиток регіону зі щирими словами привітання до випускників та  правників  інституту звернулися:  Володимир Хомко, міський голова міста Рівне; Олексій Губанов, заступник голови облдержадміністрації; Микола Яцюк, керуючий справами обласної ради; Григорій Таргонський, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації; Володимир Іващук, суддя Апеляційного суду Рівненської області; архієпископ Рівненський і Острозький Української Православної церкви київського патріархату  Іларіон; зарубіжні гості – Кароль Тілл, голова Адміралтійства округу Старе Место міста Кошице (Словаччина); доктор Юліус Пивоварський – ректор Вищої школи суспільної та індивідуальної безпеки “Apeiron”, м. Краків (Польща).

Зі словами привітання до випускників і присутніх на урочистій церемонії звернувся ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України, відповідальний секретар комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина Юрій Ладиславович Бошицький.  Вітаючи присутніх із завершенням навчання, ректор зазначив, що  на випускників ювілейного 15-го випуску покладається відповідальність  гідно й  чесно захищати ті принципи, які задекларовані в Основному законі України. Отримання диплома бакалавра – це лише перша сходинка до досягнення вершин,  а тому продовження навчання  в КУП  НАНУ, дає  всі можливості вдосконалити  свої знання та здобути диплом спеціаліста або магістра. Зусилля професорсько-викладацького складу вишу   спрямовані на підготовку правознавців із глибокими класичними знаннями у галузі юриспруденції та високими морально-етичними якостями, патріотів своєї країни  гуманної професії. Для забезпечення цієї мети широко використовуються сучасні надбання у сфері вітчизняної та європейської освіти.

Юрія Бошицького, ректора КУП НАНУ за вагомий особистий внесок у відродження духовності студентської молоді на урочистостях було нагороджено Орденом святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого.

Кращих представників професорсько-викладацького складу РІ КУП  НАНУ відзначено наступними нагородами з нагоди 15-го ювілейного випуску студентів:  Корневу Тетяну, Українець Стефанію – Орденом святої великомучениці Варвари ІІ ступеню;  Якимчука Володимира – Орденом Кирила і Мефодія. Для фіксування історичних подій та виготовлення якісних світлин проведення заходів у РІ КУП  НАНУ  Юрій Бошицький подарував сучасний професійний фотоапарат.

Разом із врученням дипломів студентам із відзнакою  у рамках загальноуніверситетського проекту «Формуємо бібліотеку зі студентської лави»  вручено комплект юридичної літератури.

Поважні гості урочистостей, незмінні партнери університету: Сисоєнко Ірина, адвокат, патентний повірений, партнер юридичної компанії «Бабич, Сисоєнко та Партнери»;  Рудюк Володимир, директор ПП «СпортЕлітБуд», заслужений тренер України з легкої атлетики передали в дар бібліотеці РІ КУП  НАНУ надзвичайно корисні  правничі видання.

Захід проходив у формі усного журналу, серед сторінок якого були щирі музичні вітання студентства, а на особисте запрошення Юрія Бошицького присутні мали можливість  зануритися у звучання класичної музики у виконанні колективом заслужених артистів України Рівненської обласної філармонії.

Прес-центр КУП НАНУ