У РІ КУП НАНУ відбулося закриття виставки живописних творів Федора Панчука

14 Лютого, 2017

Ця виставка вкотре ствердила дієвість загальноуніверситського  проекту  «Кроки  до прекрасного», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького.  Достатньо сказати, що Федір Васильович Панчук – Заслужений діяч мистецтв України, подвижник і пропагандист творчості аматорів Вінниччини, директор Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського. Цей музей, як відомо,  давно став осередком творчої інтелігенції Поділля. Полотна художника зберігаються у фондах Київського національного художнього музею, Вінницького обласного художнього музею, Хмельницької картинної галереї, чимало з них є в галереях Ватикану, США, Туреччини, Німеччини, Франції, Ізраїлю. А твори «Вовки», «Заготівля дров», «Проводи» закуплені Національним художнім музеєм України.

Виставку складають в основному пейзажі та портрети, виконані в експресіоністичному стилі. Серед робіт Федора Панчука  чимало натюрмортів з квітами. Вони надзвичайно фактурні, емоційно насичені, сповнені внутрішньої гармонії, а тому здатні пробудити  найсвітліші почуття. Гра світла і барв стає своєрідним покликом жити піднесено і красиво.

Дякуючи автору за його неординарне бачення світу, ректор Київського університету права Юрій Ладиславович Бошицький відзначив велику потребу студентства бути залученим до сфери прекрасного і вручив автору художніх робіт іменний сертифікат. На закритті виставки також мали слово директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук,  директор краєзнавчого музею Олександр Булига, президент студентського парламенту Софія Олексійовець та ін.

Надалі твори автора демонструватимуться в обласному краєзнавчому музеї Рівного.

Прес-центр РІ КУП НАНУ