У Рівненському інституті КУП НАН України урочисто відкрито кабінет М. Балудянського.

2 Липня, 2014

27 червня 2014 року в рамках  урочистостей  з нагоди  вручення дипломів випускникам Рівненського інституту  КУП НАН України в  інституті було урочисто презентовано новий сучасний кабінет на честь відомого педагога, юриста, державного діяча, основоположника і першого ректора Санкт-Петербурзького університету, засновника Київського університету св. Володимира (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)  – Михайла Балудянського.

На урочистому  відкритті кабінету М. Балудянського були присутні: Генеральний директор Комерційної компанії м. Кошице (Словаччина)  Ладислав Бартко, Президент товариства “Україна-Болгарія”, член Національної спілки журналістів України, Посол миру,  Генерал-полковник, академік, доктор філософії, професор, почесний професор КУП НАНУ Ю.І. Сєдих, делегація Київського університету права НАН України та співробітники Рівненського інституту.

Ректор КУП НАН України, професор Ю.Л. Бошицький та Президент Академічного співтовариства М. Балудянського М. Вархола урочисто перерізали стрічку, після чого усі присутні мали нагоду оглянути нове приміщення.
   Одним з напрямків функціонування даного кабінету буде організація  навчально-пізнавальних поїздок для студентів та співробітників Рівненського інституту КУП НАНУ місцями життєвого шляху М. Балудянського.

Культурно-освітній тур включає в себе цікаві історичні екскурсії в Кошице, Будапешт, Братиславу та Відень – міста, які безпосередньо пов’язані з життям М.Балудянського.
   Отож, в рамках креативного університетського проекту «Місцями життєвого шляху М.Балудянського» уже найближчим часом запланована цікава та пізнавальна поїздка для студентів та співробітників закладу.

Прес-центр КУП НАНУ