У Рівненському інституті КУП НАНУ презентували Малу енциклопедію господарського права

25 Вересня, 2013

25 вересня 2013 року науковому товариству студентів та викладачам кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України було презентовано нове видання  Малу енциклопедію господарського права.
     Енциклопедія видана за загальною редакцією  ректора КУП НАН України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького та завідувача кафедри господарського права та процесу, кандидата юридичних наук, доцента Світлани Іванівни  Бевз.
     Ця книга стала продовженням циклу енциклопедій з різних галузей права, підготовлених науковцями Київського університету права НАН України.

Презентував енциклопедичне видання один з його авторів – кандидат юридичних наук Сергій Володимирович Оверчук. Він відзначив, що у Малій енциклопедії господарського права наводяться статті, які висвітлюють основні поняття теорії господарського права, розкривають сутність правових явищ, що існують у сфері господарювання, зокрема при здійсненні господарської діяльності в нашій державі. Поняття даного енциклопедичного видання сформульовані з урахуванням здобутків господарсько-правової доктрини, генези становлення окремих інститутів, норм національного та міжнародного законодавства. Книга також містить латинські юридичні фрази, вислови та акти судової влади.

Енциклопедія розрахована на працівників органів державної влади, науковців, юристів-практиків, викладачів, аспірантів та студенів, а також читачів, які цікавляться питаннями правового регулювання господарської діяльності та тих, хто прагне засвоїти юридичні знання господарсько-правового спрямування.