У стінах КУП НАНУ відбулося нагородження почесного ректора Шемшученко Ю.С. званням “Посол Миру”

25 Жовтня, 2013

У стінах Київського університету права НАН України відбулося нагородження Почесного ректора КУП НАН України Шемшученка Юрія Сергійовича званням «Посол Миру» за вагомий внесок у розбудову української юридичної науки та освіти, за партнерські стосунки, співробітництво із багатьма країнами світу у галузі права.

На урочистому заході були присутні президент Громадської організації «Федерація всесвітнього миру» – представник в державах Євразійського регіону Jin Hwa Chung, Голова правління Федерації всесвітнього миру Михайло Ільїн та професорсько-викладацький склад КУП НАНУ на чолі з ректором, професором, заслуженим юристом України Ю.Л. Бошицьким.

Вітаємо Почесного ректора КУП НАН України Ю.С. Шемшученка із присвоєнням йому звання «Посол Миру».