Національна академія наук України Київський університет права

У стінах РІ КУП НАНУ відбулася виставка картин Михайла Жарова

4 Липня, 2013

   Нещодавно, в холі РІ КУП НАН України студенти, гості університету і всі бажаючі мали нагоду бачити прекрасні натюрморти та пейзажі з краєвидами нашої батьківщини на полотнах молодого кримського майстра пензля – Михайла Жарова.
   У 2007році Київський університет права НАН України та Міжнародний центр правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України започаткували культурно-виховний проект «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді». Цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва. Незвичність цього проекту в тому, що його започатковано з культурно-виховною метою безпосередньо для студентів-правознавців.

   Символічним є те, що нещодавно було відсвятковано державне свято День Конституції України та День молоді. У стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України відсвяткували і 15-те ювілейне вручення дипломів та провели закриття виставки «Моя мальовнича Батьківщина» цього цікавого проекту.
   Михайло Жаров народився 15 липня 1974 року в м. Севастополі. Після закінчення Кримського художнього училища ім. Н.С.Самокиша вступив до Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, яку закінчив 2006 року. З третього курсу М. Жаров навчався у майстерні народного художника України В.І. Гуріна. Цей період став важливим у формуванні творчих уподобань художника.
   Роботи Михайла Жарова виставлялися на аукціоні «Крісті» в Англії. Картини художника набули і міжнародного визнання. Багато з них знаходяться у приватних колекціях за кордоном: Росії, Англії, Франції, США, Ізраїлю та ін..
   Творчу діяльність Михайло Жаров поєднує з педагогічною діяльністю, працюючи викладачем живопису і малюнка в Таврійському гуманітарно-екологіному інституті на факультеті дизайну. У 2008 році художник став членом Національної спілки художників України.

   1998 р. Сімферополь. Бієнале камерної акварелі Криму.
   1999 р. Київ. Всеукраїнська художня виставка «До 200-річчя від дня народження О.С. Пушкіна».
   2000 р. Київ. Всеукраїнська художня виставка «55-років Перемоги».
   2000 р. Київ. Оксамитовий сезон. Виставка художників Криму.
   2000 р. Київ. Всеукраїнська художня виставка «До 2000-річчя Різдва Христова».
   2001 р. Львів. Виставка художників Криму.
   2001 р. Івано-Франківськ. «Мальовнича Україна».
   2002 р. Донецьк. «Мальовнича Україна».
   2002 р. Сімферополь. Всеукраїнська молодіжна виставка.
   2003 р. Київ. Всеукраїнська художня виставка до Дня художника.
   2003 р. Львів. «Мальовнича Україна».
   2003 р. Київ. Всеукраїнська молодіжна виставка.
   2007 р. Сімферополь. Персональна художня виставка у науковому центрі НАН України.
   2007 р. Київ. Художня виставка у Київському університеті права НАН України.
   2008 р. Київ. Друга художня виставка у Київському університеті права НАН України.
   2009 р. Київ. Художня виставка у Київському національному університеті МВС України.

   Гостями університету були відомі правознавці, науковці, представники різних організацій у сфері інтелектуальної власності, митці, представники дипломатичних та іноземних місій в Україні, представники державної та виконавчої влади, мистецтвознавці, журналісти, а саме: заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов, керуючий справами обласної ради Микола Яцюк, міський голова Рівного Володимир Хомко, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський, архієпископ Рівненський і Острозький УПЦ КП Іларіон, суддя Апеляційного суду Рівненської області Володимир Іващук, зарубіжні гості – пріматор міста Кошице (Словаччина) Кароль Тілл, ректор вищої школи права м.Кракова Юліуш Півоварський.

Прес- центр КУП НАНУ