Участь делегації КУП НАНУ у круглому столі «Судова реформа та перспективи розгляду конкуренційних спорів»

25 Листопада, 2016

25 листопада 2016 р. відбувся круглий стіл на тему: «Судова реформа та перспективи розгляду конкуренційних спорів». Захід організовано у розвиток Угоди про співпрацю між Фондом розвитку конкуренції, федеральною торговою комісією США та Агентством США з Міжнародного розвитку.
     Київський університет права НАН України на науковому заході представляли ректор університету професор Юрій Бошицький та студенти Куликовська Вікторія та Буфан Василь.
     З вітальним словом до учасників засідання круглого столу звернувся Сергій Цівкач, Голова Правління фонду розвитку конкуренції, який зазначив, що Україна переживає критичний момент своєї новітньої історії. Її майбутнє пов’язано з успіхом реформ, які повинні створити ефективну та динамічну модель економічного розвитку, яка буде здатна забезпечити докорінне оновлення технологічного укладу у стислі терміни.

На заході також були присутні Богдан Львов, Голова Вищого господарського суду України; Вікторія Пташник, Народний депутат України; Ігор Бенедисюк, Голова Вищої ради юстиції.
     Безпосередньою метою даного заходу є експертне обговорення питань щодо неможливості формування сталої судової практики з вирішення конкуренційних спорів, яка відповідала б кращим світовим зразкам та забезпечила б дотримання принципу правової визначеності, а також з подальшим напрацюванням спільних рекомендацій органам державної влади України щодо ефективного реформування системи судового розгляду конкуренційних спорів України.

На завершення зустрічі із промовою виступив ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України, професор, в якій запропонував учасникам запровадити підготовку юристів які будуть мати ґрунтовні знання та спеціалізуватись в сфері права інтелектуальної власності, а також наголосив, що Київський університет права НАН України сприятиме реалізації правничих ініціатив.

Прес-служба КУП НАНУ