Участь КУП НАНУ у Міжнародній виставці «Освіта і кар`єра – 2016»

18 Квітня, 2016

Київський університет права НАН України за дорученням ректора, професора Юрія Бошицького взяв активну участь у Міжнародній виставці вищих навчальних закладів «Освіта та кар’єра – 2016», яка відбулася за сприянням Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та товариства «Знання» з 14 по 16  квітня  2016 р.
     Основною метою виставки «Освіта та кар’єра» є формування суспільного інтересу до освіти, популяризація досягнень та здобутків університетів, інститутів, коледжів  України,  обмін професійним досвідом у сфері вищої освіти, формування єдиного українського  освітнього простору.  Важливим є також донесення до молоді знань про сучасні можливості отримання якісної професійної освіти в Україні та за кордоном,  інформування педагогічної громадськості, органів державної влади і управління про новітні досягнення у галузі освіти, впровадження інноваційних технологій у освітній процес,  визначення пріоритетних напрямків та вирішення  проблем подальшого розвитку вищої школи.
     Виставка – це й    щорічний огляд здобутків у галузі вищої освіти, презентація  навчальної літератури, освітніх програм, комп’ютерного забезпечення, технічних засобів навчання, комунікаційних розробок. Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти мають нагоду ознайомитись із становищем на ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформацію про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей.

Київський університет права НАН України упродовж багатьох років бере активну участь у  цій великій освітянській події, що  дає нам  можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації освітнього процесу університету, авторськими проектами, новою науковою та навчальною літературою.
     Яскравий виставковий стенд КУП НАНУ з оновленим  сучасним дизайном привернув увагу багатьох відвідувачів виставки, представників влади та міжнародних місій, колег з усієї України.  Старшокласники  біля стенду нашого вузу мали можливість отримати кваліфіковану консультацію з умов прийому до університету, вичерпну інформацію про здачу ЗНО та професійну допомогу молоді у визначенні своєї майбутньої спеціальності. Живий діалог з абітурієнтами та їх батьками надав прекрасну можливість завоювати їх довіру та викликати інтерес до університету.
     Під час виставки проводились різноманітні заходи: презентації інноваційних розробок, обмін досвідом щодо модернізації системи освіти, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем освітнього процесу. Представники Київського університету права НАН України підготували та провели презентації  інноваційних університетських проектів, студентського самоврядування в КУП НАНУ,  Наукової бібліотеки та Бібліотеки-депозитарію Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Змістовні та яскраві презентації викликали жвавий  інтерес у відвідувачів виставки та колег-освітян з України, Грузії, Польщі, Словенії  тощо.

Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Київський університет права НАН України  взяв участь у конкурсі номінації серед вишів України:  «Післядипломна освіта України»
     Слід зазначити, що Рівненський інститут  КУП НАНУ представив матеріали на розгляд конкурсної номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді»  та був удостоєний нагороди – срібна  медаль  у даній номінації.
     Під час виставки програмою було передбачено  мультимедійне презентування напрямків роботи в міжнародній діяльності, креативних проектів наукових бібліотек вишів, волонтерська та патріотична робота серед молоді.

Результатом презентації напрямків діяльності КУП НАНУ за критеріями оргкомітету КУП НАНУ було відзначено ГРАН-ПРІ у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».