Участь ректора КУП НАНУ у форумі з нагоди Дня Незалежності Азербайджанської Республіки

31 Травня, 2016

27 травня 2016 року, на запрошення Виконуючого обов’язки Посла Азербайджанської Республіки в Україні та постійного представника при організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, тимчасово повіреного у справах  пана Назіма Алієва, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький  відвідав  форум, присвячений  98-й річниці Незалежності Республіки Азербайджан.
     Захід проходив в приміщенні Посольства Азербайджанської Республіки в Україні. Перед його початком співробітники Посольства та запрошені гості мали нагоду покласти квіти до пам’ятника загальнонаціональному лідеру азербайджанського народу Гейдару Алієву в сквері, що носить його ім’я.
     Слід зазначити, що на форумі були присутні представники усіх гілок влади України, генералітет Збройних сил і спецслужб України, керівники та активісти азербайджанських діаспорських організацій, представники громадських, науково-культурних, ділових кіл та ЗМІ.

В ході заходу, ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький  мав нагоду поспілкуватися та запросити пана Н. Алієва в якості почесного гостя взяти участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам 2016 Київського університету права Національної академії наук України, де  в тому числі відбудеться вручення дипломів першому випуску магістрів за спеціальністю «Інтелектуальна власність».
     Також, під час спілкування було обговорено питання майбутньої співпраці між Київським університетом права НАН України та вищими навчальними закладами Азербайджану, зокрема Бакинським державним університетом.

Прес-секретар КУП НАНУ
Микитенко Альона