Участь ректора КУП НАНУ у Київському Безпековому Форумі

18 Квітня, 2016

15 квітня 2016 року ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький взяв участь у 9-му Київському Безпековому Форумі «Сила в єдності. Безпека в дії». Форум відвідали відомі політики, дипломати та інші поважні гості.

Щорічний міжнародний захід, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році та є платформою для дебатів та обміну досвідом із найактуальніших питань безпеки в Європі та Чорноморському регіоні.
     Цього року основна тема Форуму була присвячена останнім подіям в Україні та біля її кордонів, їх передумовам, і можливим наслідкам для держави, регіону, Європи, і навіть для світу в цілому. Понад 400 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, ділових та громадських кіл із понад 20 країн світу обговорювали глобальні безпекові тенденції та виклики в сучасних міжнародних відносинах.

Захід проводився за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Фонду Маршала та Королівського інституту міжнародних відносин «Chatham House» (Великобританія).

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.