Участь ректора КУП НАНУ у Міжнародному Чорноморському симпозіумі (Турція)

10 Листопада, 2014

На початку листопада 2014 року  ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький на запрошення ректора Гіресунського університету, професора Айгюн Аттар взяв участь у VI Міжнародному Чорноморському симпозіумі, який проводиться з 2008 року Міжнародним центром Чорноморських досліджень Гіресунського університету, м. Гіресун (Турція).

Даний симпозіум проходив під девізом: «Від чорного до каспійського моря: стратегічний погляд». Одним з  основних питань, які розглядались на симпозіумі – сфера міжнародних відносин, а як відомо, розвиток міжнародного співробітництва Київського університету права Національної академії наук України – один із пріоритетних напрямів роботи адміністрації закладу, що спрямована на інтеграцію університету до світового освітнього простору, розширення і поглиблення закордонних контактів, сприяння розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки.

Виступаючи з доповіддю на тему «Актуальні проблеми імплементації міжнародних стандартів з морського права в Законодавство України», ректор КУП НАНУ, професор Ю.Бошицький наголосив на тому, що Україна, виходячи зі свого геополітичного положення  і морського потенціалу, є важливим стратегічним партнером для будь-якої європейської держави і, в зв’язку з цим,  повинна прагнути до створення багатосторонньої системи міжнародного співробітництва. Тільки активна участь та підвищення ролі України в програмній і координаційній діяльності  в структурах Європейського Союзу, Чорноморського економічного співробітництва, ГУАМ, Балто-Чорноморського союзу, а також в інших міжнародних морських організаціях під егідою ООН, ІМО дозволить забезпечити необхідне врахування її інтересів при розробці перспективних норм міжнародного морського права, прискорить процес інтеграції економіки України в світову економічну систему і сприятиме зміцненню загальноєвропейської та регіональної системи безпеки.