Участь ректора КУП НАНУ у святкуванні Дня Незалежності держави Ізраїль

19 Травня, 2016

17 травня 2016 року, на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Держави  Ізраїль в Україні, пана Еліава Бєлоцерковські, ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький  відвідав  захід присвячений  68 річниці незалежності держави Ізраїль та 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем. На заході були присутні політики, представники регіональної та  міської влади, громадських організацій, а також керівники вузів.

Користуючись нагодою Ю. Бошицький привітав пана Посла з важливою святковою датою для народу Ізраїлю та побажав, щоб і надалі завдяки толерантності, мудрості та працьовитості громадян Ізраїлю, країна продовжувала процвітати та впевнено рухалась вперед.

Після урочистої частини, ректор Київського університету права НАН України мав нагоду плідно поспілкуватись не тільки з  Надзвичайним  та Повноважним Послом Держави  Ізраїль в Україні, паном Еліавою Бєлоцерковські та його першим секретарем, пані Гай Гіладі, а також з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні, паном  Ерно Кешкенем, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні, паном Красіміром Мінчевим, Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні, паном Міхеїлом Уклебою та багатьма іншими поважними гостями.