Укладено меморандум про співробітництво між КУП НАН України та Відкритим університетом Грузії

17 Липня, 2013

13 липня 2013 року відбулась зустріч ректора КУП НАН України професора Юрія Бошицького та ректора Відкритого університету Грузії професора Нодара Папукашвілі. Також участь у зустрічі взяли завідувач відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ Іванна Єдгарова, керівник тбіліського регіонального осередку Клубу інтернаціональної дружби КУП НАНУ Артур Ганієв та представники керівного складу Відкритого університету Грузії.

Зустріч розпочав професор Нодар Папукашвілі, який привітав почесних гостей з Києва, та розповів про діяльність університету й перспективи його подальшого розвитку.
Навзаєм професор Юрій Бошицький ознайомив грузинських колег з історією створення й розбудови КУП НАНУ, а також надав пропозиції щодо напрямків співпраці обох вишів. Адже спектр міжнародної діяльності КУП НАНУ містить велику кількість проектів – від спільної магістерської програми та спільних наукових досліджень до академічної мобільності, освітньо-пізнавальних поїздок та майстер-класів іноземних провідних фахівців.

Переговори завершились підписанням меморандуму про співробітництво між грузинським та українським вишами, який передбачає взаємовигідну співпрацю щодо спільного надання освітніх послуг, участь у грантових проектах, обмін публікаціями в наукових виданнях університетів та багато інших сучасних аспектів міжнародної діяльності в сфері вищої освіти.

Прес-центр відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ