Урочисті збори колективу КУП НАНУ з нагоди Дня юриста

11 Жовтня, 2016

Професійне свято – День юриста відзначають в Україні згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97. З цієї нагоди відбулись урочисті збори колективу Київського університету права Національної академії наук України. На засіданні були присутні почесні гості: генеральний директор «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОРПОРАЦІЇ КОНСАЛТИНГУ ЛТД» Руслан Будка, директор Міжнародного інвестиційного центру Генезис Мохаммад Рокая, протоієрей Василій Яковчук, кандидат богослов’я, викладач Київської духовної академії та семінарії, представники ПриватБанку, а також професорсько-викладацький склад університету.

Ректор університету Юрій Бошицький привітав усіх з Днем юриста і наголосив, що навіть незважаючи на скрутні часи університет сміливо дивиться в майбутнє. З привітальним словом виступив і голова Ради трудового колективу Роман Панасюк. Вони нагородили почесними відзнаками та цінними подарунками найкращих співробітників університету, а найбурхливіших оплесків удостоівся доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н. Олександр Харчук, отримавши Подяку від голови Союзу юристів – Святослава Піскуна.

Також на зборах було підписано два договори про співробітництво з новими партнерами Київського університету права Національної академії наук України: Науково-дослідницьким бізнес-центром «ЄВРОПЕЙСЬКА КОРПОРАЦІЯ КОНСАЛТИНГ ЛТД» та Міжнародним інвестиційним центром Генезис. Також шановні гості подарували в скарбницю нашої університетської бібліотеки цінні книги. Професорсько-викладацький склад та студенти надзвичайно вдячні за такі цінні подарунки, адже дорожче книги та розумних думок, які були вкладені в книгу під час її написання автором не можна нічого уявити.

Урочисте засідання завершилося подячним молебнем, який провів  протоієрей Василій Яковчук. Він благословив усіх присутніх на чесні справи та світлі думки, побажав успішного навчання і мирного неба над головою.

Прес-служба КУП НАНУ