Урочистості з нагоди початку навчального року на факультеті права та управління університету Зелена Гура (Польща)

9 Жовтня, 2014

На факультеті права та управління університету Зелена Гура (Польща) відбулися святкові заходи з нагоди початку нового навчального року. Урочиста церемонія розпочалась з вітального слова декана факультету, почесного доктора КУП НАНУ, професора Богуслава Банашака. Який привітав гостей, професорсько-викладацький склад та студентів університету з цією подією, побажав успіхів у новому навчальному році.
     За традицією університету Зелена Гура пройшла посадки дерева з нагоди початку академічного навчального   року.

У церемонії взяли участь представники державних установ, провідні науковці, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій.

Юрій Бошицький, даючи коментарії для польського телебачення, зазначив, що дана традиція виховує свідоме ставлення молоді до   навколишнього середовища і зокрема, до зелених насаджень, а також, сприяє озелененню території.

Прес-центр КУП НАНУ