В Інституті держави і права відбулася зустріч ректорів провідних вищих навчальних закладів України

2 Листопада, 2016

Важливою подією для реалізації нововведень у вищій освіті нещодавно стала зустріч керівників вищих навчальних закладів України. На цій зустрічі були присутні:
•    директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, почесний ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Шемшученко;
•    ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький;
•    ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, професор Євгеній Імас;
•    ректор Київського університету туризму, економіки і права,  професор Володимир Федорченко.
     Керівництво вишів обговорило напрямки співпраці та реалізації спільних видань та енциклопедій, науково-дослідних програм, організації науково-практичних конференцій та семінарів в галузі права, спорту та туризму, культурних заходів, виставок живопису, проведення спортивних змагань та здійсненні спільних наукових досліджень, сприяння встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для навчальних закладів.

Загалом, співрозмовники висловили сподівання, що непростий шлях реформ в освітянській та науковій галузях не може бути успішним без налагодження ефективного діалогу між органами влади, науковими інституціями, вітчизняними виробниками і громадськістю. Наприкінці зустрічі було обговорено підготовку до магістратури в галузі спортивне право.
     Унікальність події полягає в тому, що спільно здійснюється все можливе на виконання вищої мети – підготовки нового покоління сучасних юристів.

Прес-служба КУП НАНУ