В КУП НАНУ пройшов майстер-клас Генерального секретаря Європейського Інституту Омбудсмена пана Джозефа Зігеле

18 Квітня, 2016

15 квітня 2016 року на запрошення ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького університет відвідав Генеральний секретар Європейського Інституту Омбудсмена (ЄІО), пан Джозеф Зігеле. Метою його візиту було проведення майстер-класу для студентів та професорсько-викладацького складу університету.
     На майстер класі також була присутня  Уповноважена Верховної Ради України з прав людини (1998–2012р.р.), член Правління Європейського Інституту Омбудсмена, професор кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу Київського університету права НАН України Ніна Карпачова.
     Дана лекція була присвячена історії Європейського Інституту омбудсмена, де розглядалися наступні питання:   історія, принципи роботи, зовнішня ефективність і майбутнє ЄІО; права людини в галузі політичної реальності; основні права людини в Австрії; тероризм, протести та політичні демонстрації; ситуація переселенців в Австрії.

Майстер-клас проходив у веселій, дружній атмосфері і мав практичний характер. Джозеф Зігеле розповідав різноманітні життєві приклади правопорушень в Австрії, а також шляхи їх вирішення, що викликало велику зацікавленість у студентів, сприяло активній дискусії та обговоренню студентського бачення шляхів вирішення піднятих питань.
     В рамках заходу відбулася презентація книги «Європейське серце прав людини», що була спільно видана Генеральним секретарем ЄІО, паном Д. Зігеле та членом Правління ЄІО, професором КУП НАНУ Н. Карпачовою. Слід зазначити, що дане видання було надруковане в Україні та перекладене чотирма мовами: англійською, іспанською, німецькою, російською.

На завершенні майстер-класу професор Д. Зігеле побажав студентам успішного складання іспитів та висловив надію, що в найближчому майбутньому знову відвідає Україну з циклем майстер-класів для студентів КУП НАНУ.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.