В КУП НАНУ відбулася молебень в каплиці Преподобного Нестора Літописця з нагоди Великодня

14 Квітня, 2017

Напередодні Великодніх свят професорсько-викладацький склад, студентство мали змогу взяти участь у молебні з нагоди Великодня. Майбутні юристи серед навчальних дисциплін вивчають канонічне право.
    На території університету збудовано капличку Нестора Літописця –  покровителя освітян, яка сприяє вивченню християнських традицій .

Для цієї події ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким було запрошено представника Київської духовної академії і семінарії отця Афанасія.
   Присутні на богослужінні студенти та професорсько-викладацький склад університету мали нагоду отримати благословення отця Афанасія на подальший щасливий освітянський шлях та духовне збагачення, запалити свічки у каплиці.
    Ректор університету звернувся до присутніх з вітальною промовою, в якій зазначив, що головною метою заходу є привернення уваги  до таких загальнолюдських цінностей, як людяність, доброта, гідність, справедливість. Усе це є складовими юридичної  діяльності.

Ректор  наголосив студентам на тому, що каплиця є не просто символом КУП НАНУ, а і центром духовного студентського життя.
      Студентська молодь, професорсько-викладацький склад, гості щиро вдячні ректорові за  змогу отримати благословення напередодні  Великого Свята Пасхи.

Прес-центр КУП НАНУ